KANCELÁRSKE PRIESTORY NA MIERU

Jarošova office Centre

ČO PONÚKA JAROŠOVA OC

Ponúkame široké možnosti služieb pre nájomcov aj ich zamestnancov. Pozrite sa nižšie, čo všetko Vám vieme poskytnúť …

Kancelárske priestory na mieru

Budova poskytuje jedinečnú flexibilitu, na základe ktorej vieme vystavať priestory už od 17 ㎡ (kancelária) až do 1150 ㎡ (celé poschodie) v rámci jedného poschodia či už ako jednotlivé kancelárie alebo open space. Taktiež máte možnosť expanzie Vašich priestorov počas doby nájmu podľa Vašich potrieb.

SLUŽBY BUDOVY KATEGÓRIE A

… zatiaľ čo platíte za kategóriu B. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2010. Pri jej obnove sa prihliadalo na všetky možnosti, ktoré poskytovala a v nadväznosti na ne boli použité najdostupnejšie moderné technológie.

Prehrať video

NON-STOP FITNESS CENTRUM

Plne automatizované fitness centrum otvorené 24/7. Nachádza sa priamo v administratívnej budove Jarošova Office Center na prízemí. Vchod je cez recepciu alebo z parkoviska

RECEPCIA PRI VSTUPE DO BUDOVY

Recepcia je obsluhovaná recepčnou v pracovných dňoch v pracovných hodinách a 24h strážnou službou. Úlohou recepcie je evidovať, ohlasovať a smerovať návštevy a taktiež preberanie bežnej pošty, ktorú si následne vyzdvihnete.

24H STRÁŽNA SLUŽBA

Bezpečnosť budovy je zabezpečovaná kamerovým systémom a strážnou službou, ktorá pracuje 24 h denne.

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY (POD 3 €)

Už od začiatku prevádzky budovy sme sa snažil neustále znižovať prevádzkové náklady. Každoročne postupne klesali, až dosiahli najnižšiu hranicu v meste menej ako 3 € pričom iné budovy majú 4 € a viac, ktorú neustále udržujeme. Napriek ich nízkej cene dokážeme poskytovať vysoko kvalitnú správu budovy, ktorú zabezpečuje spoločnosť ENGIE Services a.s.

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY

Systém vykurovania a chladenia VRV je zabezpečené pomocou parapetných fancoilových jednotiek v dvojtrubkovom prevedení (referenčná kvalita Daikin). Celý systém je napojený na centrálny systém merania a regulácie s možnosťou úpravy teploty vzduchu v každom priestore samostatne.

OTVÁRATEĽNÉ OKNÁ

Vetranie kancelárskych priestorov je zabezpečené otvárateľnými oknami.

BICYKLOVÉ STOJISKO

V suteréne budovy sú umiestnené tri bicyklové stojany, ktoré môžu využívať všetci zamestnanci z budovy. K bicyklovému stojisku sa pohodlne dostanete zadným, bezbariérovým vstupom.

SPRCHY V BUDOVE

V suteréne neďaleko bicyklového stojiska sa nachádzajú taktiež sprchy. Sprchy boli vybudované a začali sa užívať v apríli 2016. Samostatná dámska a samostatná pánska sprcha je k dispozícii všetkým vyznávačom cyklistickej dopravy.

ZDIEĽANÁ ZASADACIA MIESTNOSŤ

V budove sa nachádza zdieľaná zasadacia miestnosť, ktorá je k dispozícii všetkým nájomcom. Pohodlne sa do nej vojde 10 osôb. Rezervovať si ju môžete priamo u vlastníka budovy.

STRAVOVANIE PRIAMO V BUDOVE

Priamo v budove sa nachádza prevádzka Pasta & Salad, kde máte k dispozícii denne raňajky, na obed dva druhy polievok, široký výber zeleninových a cestovinových šalátov, bagety a občerstvenie rôzneho druhu.

PARKOVANIE V BUDOVE

K budove prislúcha jedno nadzemné a dve podzemné parkovacie podlažia, v ktorých sa nachádza takmer 200 parkovacích státí. Lokalita budovy ponúka taktiež široké možnosti parkovania priamo v jej okolí.

SÍDLO SPRÁVCU V BUDOVE

Čo zabezpečuje vysokú kvalitu poskytovaných služieb a promptné reakcie na požiadavky nájomcov. Vysoko kvalitnú správu budovy zabezpečuje spoločnosť ENGIE Services a.s., ktorá je najväčšou správcovskou spoločnosťou administratívnych budov v Európe. Vysoký štandard správy dokáže ENGIE zabezpečiť aj vzhľadom na to, že sídli priamo v budove.

ZÁLOŽNÝ ZDROJ V BUDOVE

dieselgenerátor

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

0
miest v zasadačke
0
rekonštrukcia budovy
0 hod
strážna služba
0
typické podlažie

KONTAKTUJTE NÁS A RADI VÁM PRIBLÍŽIME NAŠU PONUKU