Malá kancelária so servisom COWORKU

CENA pre 17m² - 295€, s nábytkom plus 25€/mesiac

CENA pre 34m² - 580€, s nábytkom plus 35€/mesiac

Overiť dostupnosť

V prípade záujmu vieme poskytnúť aj viaceré kancelárie.

  i) v prípade, že máte záujem o iné rozloženie alebo veľkosť, flexibilne vám vyskladáme kanceláriu podľa predstáv

  Plne zariadené malé moderné kancelárie so službami Cowork systému. Využívajte benefity a výhody coworkingového priestoru vo vlastnej kancelárií. V prípade, že potrebujete viac malých kancelárií, alebo iné veľkosti, vieme vám pripraviť ponuku na mieru.

  Jarošova Office Centre (OC) je centrálne lokalizovaná v širšom centre Bratislavy, v blízkosti nákupných centier i rezidenčných komplexov v rýchlo rozvíjajúcej sa lokalite 2 a 3 obvodu. Budova je umiestnená medzi dvomi hlavnými ťahmi – Bajkalská a Vajnorská ul., ponúka výborné napojenie do centra mesta a tiež jednoduché a rýchle napojenie na diaľničný obchvat. OC Jarošova znamená vysokú kvalitu s ľahko upraviteľnými a flexibilnými členeniami priestorov ideálne pre stredné i väčšie spoločnosti. OC Jarošova ponúka 11.000 m2 moderných, kompletne zrekonštruovaných kancelárskych priestorov vrátane 1000 m2 obchodných priestorov na prízemí, ktoré sú vhodné na rôzne typy služieb a takmer 200 parkovacích miest. Nájomcom ponúka vysokú úroveň komfortu a efektívnosti s elegantným, príjemným lobby a 24-hodinovou bezpečnostnou službou.

  Jarošova office Centre

  MIESTO PRE VÁŠ BIZNIS

  Výhodná lokalita z pohľadu dostupnosti mestskou hromadnou dopravou a s výbornou dostupnosťou na vlakovú stanicu, letisko a diaľničný obchvat. Možnosť voľného parkovania v okolí budovy.

  Skúsenosti našich nájomcov