150 - 350 m² - Kompletne zariadený kancelársky priestor

Kompletne zariadený kancelársky priestor 150 - 350 m² až do 50 pracovníkov

9,50 € / m²

i) cena zahŕňa kompletné vybavenie kancelárie, vrátane nábytku, phone booth, doplnkov, tak ako je uvedené na fotografiách, pripravené k nasťahovaniu

Vyplňte prosím údaje

Nájdeme to správne riešenie pre vašu firmu, pošlite nám kontakt a zašleme vám viac informácií.

  Ponuka zahŕňa zariadenie, tak ako na fotkách, vrátane nábytku, doplnkov, kuchynského vybavenia, phone booth atď (okrem PC).

  Jarošova Office Centre (OC) je centrálne lokalizovaná v širšom centre Bratislavy, v blízkosti nákupných centier i rezidenčných komplexov v rýchlo rozvíjajúcej sa lokalite 2 a 3 obvodu. Budova je umiestnená medzi dvomi hlavnými ťahmi – Bajkalská a Vajnorská ul., ponúka výborné napojenie do centra mesta a tiež jednoduché a rýchle napojenie na diaľničný obchvat. OC Jarošova znamená vysokú kvalitu s ľahko upraviteľnými a flexibilnými členeniami priestorov ideálne pre stredné i väčšie spoločnosti. OC Jarošova ponúka 11.000 m2 moderných, kompletne zrekonštruovaných kancelárskych priestorov vrátane 1000 m2 obchodných priestorov na prízemí, ktoré sú vhodné na rôzne typy služieb a takmer 200 parkovacích miest. Nájomcom ponúka vysokú úroveň komfortu a efektívnosti s elegantným, príjemným lobby a 24-hodinovou bezpečnostnou službou.

  Jarošova office Centre

  MIESTO PRE VÁŠ BIZNIS

  Výhodná lokalita z pohľadu dostupnosti mestskou hromadnou dopravou a s výbornou dostupnosťou na vlakovú stanicu, letisko a diaľničný obchvat. Možnosť voľného parkovania v okolí budovy.

  Skúsenosti našich nájomcov